Otázky a odpovědi

Nabízíme širokou škálu party vybavení, včetně strojů na režnou, výrobníků cukrové vaty, strojů na točenou zmrzlinu, výrobníků ledu, pivních setů, dekorací, osvětlení, kostýmů a mnoho dalšího.

Jsme připraveni vybavit různé události, včetně oslav, svateb, dětských akcí, firemních večírků, tematických večerů a dalších společenských událostí.

Doba půjčení závisí na konkrétním vybavení a vašich potřebách. Můžeme nabídnout půjčky na jeden den, vícedenní půjčky nebo dokonce dlouhodobý pronájem. Vše záleží na dohodě a dostupnosti.

Můžete si objednat pronájem nebo nákup přes naši webovou stránku, kde najdete všechny naše produkty a podrobnosti k objednávce. Můžete také kontaktovat naše zákaznické služby pro pomoc při výběru a objednávání.

Po skončení dohodnutého pronájmu nám prosím vraťte vybavení v původním stavu. Zkontrolujeme ho společně a zajistíme, aby bylo vráceno správně. Je důležité dodržet dohodnutý termín vrácení.

V případě poškození vybavení během pronájmu nás kontaktujte co nejdříve. Bude provedena odpovídající kontrola a domluva ohledně náhrady škody na základě podmínek smlouvy o pronájmu.

Nákupní košík